Sunday , September 19 2021
cg_lIQWxQoZLb

सिजी उद्योगमा लागेको आगो पाँच घण्टापछि नियन्त्रणमा आयो

कावासोती : नवलपरासी (बर्दघाट सुस्तापूर्व) नवलपुरको देवचुली नगरपालिकास्थित चौधरी उद्योग परिसरमा लागेका आगो नियन्त्रणमा आएको छ। आज बिहान उद्योग परिसरभित्रको सिजी बु्रअरीमा लागेको आगो करिब पाँच घण्टामा पूर्णरुपमा नियन्त्रणमा आएको हो।

नवलपरासी पूर्व, नवलपरासी पश्चिम र चितवनका सात दमकल, नेपाली सेना, सशस्त्र, नेपाल प्रहरीसहितको प्रयासमा आगो नियन्त्रणमा आएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी नायब उपरीक्षक दिलीपकुमार गिरीले बताए।

सिजी बु्रअरीको गोदाम घरमा लागेको आगो नियन्त्रणका लागि गोदाम घरका भित्तासमेत भत्काइएको थियो। आगो नियन्त्रणमा लिन र बढ्दै गएर कम्पनीको प्लान्ट भएको क्षेत्रमा नपुगोस् भनेर गोदाम घरको भित्तासमेत भत्काएर आगो नियन्त्रणमा लिइएको प्रहरी नायब उपरीक्षक गिरीले जानकारी दिए।

आगलागीबाट तयारी अवस्थामा रहेको बियर, अन्य पेय पदार्थ, उत्पादनका लागि राखिएका कच्चा पदार्थलगायत सामग्रीमा क्षति पुगेको प्रहरी नायब उपरीक्षक गिरीले बताए। विद्युत् सर्ट भएर आगलागी भएको हुन सक्ने अनुमान गरिएको छ। आगलागीबाट के कति क्षति भयो भन्ने यकिन विवरण भने अझै नआएको प्रहरी नायब उपरीक्षक गिरीले बताए।

Check Also

1631686796

एक लाख ४४ हजार भन्दा बढी रकम सहित जुवाडे पक्राउ

भदौ ३०, चितवन: पूर्वी चितवनको खैरहनी नगरपालिका वडा नं ८ लक्ष्मीनगरस्थित कृष्ण श्रेष्ठको घरमा तास …